Mobil™’ Türkiye web sitesine hoş geldiniz


Aradığınız şey motor yağı, ticari araç yağları veya endüstriyel yağlarsa, her şeyin sorunsuz bir biçimde çalışması için Mobil yağlarına güvenebilirsiniz.


Mobil yağları, günümüzün müşteri profilinin taleplerini karşılamak için yeni ürünler ve çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Otomobiliniz veya aracınız için doğru yağ seçiminde yardıma ihtiyacınız olursa, Mobil Yağ Tavsiye Rehberini kullanabilirsiniz.

Motor Oils
Mobil™, günlük sürüş için dünyanın bir numaralı sentetik motor yağı markası Mobil 1™,üstün kaliteli Mobil Super™ motor yağları ailesi ve diğer motor yağları da dahil olmak üzere, otomotiv üreticilerinin onayladığı bir binek araç yağları ve otomobil bakım ürünleri serisi sunuyor. Mobil Yağ Tavsiye Rehberi ile aracınız  için doğru yağı bulun
Şehir sürüş koşullarında uzun motor ömrü, mükemmel korume ve yakıt ekonomisi sağlamak üzere tasarlanmış yeni, Hafif Ticari motor yağı serimiz çıktı. Çünkü, doğru motor yağı rekabette bir adım öne geçmenizi sağlayabilir.
Heavy Duty Engine Oils
Mobil Delvac™ 90 yılı aşkın süredir ağır hizmet yağları konusunda uzmanlaşmıştır. Dünyanın pek çok önde gelen ağır vasıta üreticisi Mobil Delvac teknolojisi sayesinde, Kamyon Sahiplerinin ve filo işletmecilerinin yıllardır Mobil Delvac‘a olan güvenleri artarak devam ediyor.

Mobil Delvac Yağ Tavsiye Rehberi ile ağır hizmet aracınız için doğru yağı bulun.

Enerji sektöründe üretkenliği artıran yağlama çözümleri Mobil standında

24. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı ICCI 2018’te Mobil™ Endüstriyel Yağları standını ziyaret edin:

ICCI 2018
2 - 4 Mayıs 2018
Salon 10
Stand D 103 / E 102
Istanbul Fuar Merkezi
Yeşilkoy, Istanbul

Teknik destek servisi

İletişim formumuz aracılığıyla ya da aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz:
+902164689696