nuclear nuclear schematic nuclear

Daha yüksek üretkenlik yaratın

Nükleer enerji için ispatlanmış performans

100 yılı aşkın bir endüstri deneyimi ve uzmanlık  ile desteklenen geniş özel formülasyonlu, yüksek performanslı yağ ve gresler aralığımız nükleer santralinizin üretkenliğini artmış geliştirilmiş güvenilirlilik ve çalışma süresiyle arttırmanıza yardımcı olabilir. Kesintisiz bir çalışma ve uzun hizmet ömrü sunan üstün kaliteli yağlar ve son derece zorlu ortamlarda çalışmak için tasarlanmış üstün sentetik yağlar ve greslerle, nükleer santrallerinizi en üst şekilde çalışır durumda tutmaya yardımcı olabiliriz.

Global üretici onayları ve ispatlanmış saha performansı.
Pazara sunulmadan önce tamamen test edilen yağlarımız kapsamlı üretici onayları ile desteklenmektedir. Örneğin Mobil DTE™ 700 Serisi gaz ve buhar türbinleri için 17 adet endüstri ve ekipman üreticisi spesifikasyonunu karşılar veya aşar ve önceki jenerasyon teknolojiye göre üstün performansa sahiptir.

Uzmanlığımız sizin işinizi kolaylaştırır.
Nükleer enerji sektörü için tam bir katma değerli yağ yelpazesi sunmakla kalmıyor; aynı zamanda bakım hedeflerinize ulaşabilmeniz için size kapsamlı bir analitik destek programı serisi de sağlıyoruz Yağ durumu değerlendirmeleri ve eylem aksiyon planı önerilerinden, hizmet dışı kalmaya ilişkin desteğe kadar, amacımız çalışmalarınızın sürekli bir güvenilirlik arz etmesine yardımcı olmaktır. Ayrıca güvenilirlik ve bakım programınızı geliştirmeye yönelik en iyi yağları seçmenizde size yardımcı olabiliriz.

Toplam işletme maliyetinizi azaltmak ve güç üretimi işinizi optimize etmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmış standart oluşturucu ürünler ve hizmetlerimiz için bizimle ortaklık kurun.

Nükleer santral şeması

nükleer santral şeması (EN)

Yağlarımızın ihtiyaçlarınızı nasıl karşıladığını keşfedin

Mobil DTE 700 serisi türbin yağı nükleer enerji endüstrisinde buhar türbineleri için

Mobil DTE™ 700 Bilgi Formu

Yüksek performanslı türbin yağımızın sizin için yapabileceklerini öğrenin