gas turbine schematic gas turbines schematic gas and steam turbine power plant

Elektrik santrallerinde üretkenliği serbest bırakın

Santral türbinlerini uçurun

Santrallerinizin üretkenliğini ve türbin verimliliğini Mobil™ markalı endüstriyel yağların sağladığı artırılmış güvenilirlik ve hizmet süresi ile arttırın. Ekipmanınızdan en verimli şekilde yararlanmanızı sağlamak için üretilen bu yüksek performanslı sentetik yağların arkasında 100 yıllık endüstrisi deneyimi ve uzmanlığı vardır. Sisteminizin sadece çalışmasını sağlamak için değil – uçmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Önemli ekipman ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen, geniş bir yağ yelpazesi sunmaktayız. Kesintisiz bir çalışma ve uzun hizmet ömrü için tasarlanmış üstün kaliteli türbin yağlarından, son derece zorlu şartlarda çalışmak için tasarlanmış üstün sentetik yağlar ve greslere, Mobil markalı endüstriyel yağları ve gresleri elektrik santrallerinizin üstün performansla çalışmasına yardımcı olacaktır.

Kapsamlı üretici onayı onayları ve ispatlanmış saha performansı.
Üretime geçilmeden önce detaylı testlerden geçirilen Mobil markalı endüstriyel yağları ve gresleri ekipman üreticilerinin onaylarıyla desteklenir. Örneğin, üstün kaliteli türbin yağlarımız olan Mobil DTE™ 800 Serisi belirli yüksek verimli kombine çevrimli türbin kullanım yerleri için üretilmiştir. Yeni Mobil DTE™ 700 Serisi, gaz ve buhar türbinleri için 17 endüstri ve ekipman üretici şartnamesini karşılar veya geçer.

Türbin İşletime Alma Programımız* işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur.
Bu yenilikçi hizmet, türbin yağlama sisteminizi ve türbin yağınızı bir revizyon sonrasında veya yeni bir kurulum için zamanında bir ilk çalışma ve güvenilir bir çalışmaya hazırlamaya yardımcı olur. Ekipman üretici gereksinimlerini karşılamanız ve tesisinizde kapsamlı bir yağlama programı uygulamanız için size ürün önerileri, türbin yağlama sistemi, yağ hazırlığı ve işletim sonrası yağlamaya yönelik ek hizmetler sunabiliriz.

Standart belirleyen ürünler ve hizmetler için Mobil markalı endüstriyel türbin yağlarımız ekibine katılın. Çalışmanızın üretkenliğini arttırmak için lider teknolojimizden ve eşsiz endüstriyel uzmanlığımızdan faydalanın.

Mobil SHC 824'ün Solar Gaz Türbinini 90,000 saatten daha fazla koruması: Bir Mobil SHC Başarı Hikayesi (EN)

*Bölgenizde bulunabilirliği açısından ExxonMobil temsilcinizle irtibat kurun.

Santral türbinlerinizi nasıl koruyabileceğimizi öğrenin

gaz türbini broşürü

Santral türbinlerinizi nasıl koruyabileceğimizi öğrenin

 

Gaz ve buhar türbinli elektrik santrali şeması

gaz türbini şeması

Santralinizin üretkenliğini arttırın

Gaz ve buhar türbinleri için Mobil DTE 700 serisi türbin yağı  bilgi formu

Mobil DTE™ 700 Bilgi Formu

Yüksek performanslı türbin yağımızın sizin için neler yapabileceğini öğrenin

Gaz ve buhar türbinleri için Mobil DTE 800 serisi bilgi formu

Mobil DTE™ 800 Bilgi Formu

Gaz ve buhar türbinleri için maksimum koruma