Sektörünüz için Sentetikler
Sizin endüstriyel ihtiyaçlarınız için gerekli Mobil SHC Yağlarını seçme


Endüstriniz için Mobil SHC Yağları

Bu Mobil SHC yağları enerji üretim makinelerinizi daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.Makineleriniz ne kadar verimli olursa o kadar fazla üretim elde edersiniz.Daha fazla üretim de daha fazla kâr demektir.

Enerji
Bu Mobil SHC yağları enerji üretim makinelerinizi daha üretken hale getirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Makineleriniz ne kadar üretkense çıktıları verimleri o kadar yüksektir. Daha fazla üretim daha fazla kar anlamına gelir.

Ürünler:
Mobil SHC™ 600, Mobil SHC™ Gear, Mobil SHC Pegasus™, Mobilith SHC™, Mobil Rarus SHC™ 1020 Series, Mobil Rarus™ 800 Serileri, ve Mobilgrease™ 460 WT

Daha fazla ürün bilgisi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın:
Rüzgar türbini
Gaz ve buhar türbinli elektrik santrali
Kombine ısı ve güç santrali
Doğal gaz basinclandirma tesisleri
Biyogaz elektrik üretim tesisi
Kömür santrali

Üretim
Gıda ve İçecek, Makine veya Plastik, tesisinizde ne üretilirse üretilsin, bu Mobil SHC yağları ile tesisinizin verimliliğini arttırın.

Ürünler:
Mobil SHC 600, Mobil SHC™ 500, Mobilith SHC, Mobiltemp SHC™, Mobil SHC Rarus 1020 ve Mobil Rarus 800 Serileri, ve Mobil™ markalı sentetik zincir yağları karşılıklı uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve ExxonMobil’in sıvı akışkan yönetimindeki on yıllara dayanan deneyimini barındırır.

Daha fazla ürün bilgisi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın
Gıda ve İçecek sektörü
Makine sektörü

Plastik sektörü

Proses
İşleme tesisinizin tipi ne olursa olsun, Mobil SHC yağları üretkenliğinizi uçuşa geçirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış yüksek performanslı ürünler sunar.

Ürünler:
Mobil SHC 600, Mobil SHC 500, Mobil SHC Gear, ve Mobil Rarus SHC 1020 Serileri

Daha fazla ürün bilgisi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın:
Çimento sektörü (EN)
Kimyasal sektörü (EN)

Kağıt ve Orman Ürünleri
Kağıt ve Orman Ürünleri sektöründe rekabetçi kalabilmenin anahtarı en üst düzey performansa ulaşmak ve ekipmanın kullanılabilirliğinin optimize edilmesidir. Bu Mobil SHC yağları bu hedeflere ulaşmanızda size yardımcı olur

Ürünler:
Mobil SHC 600
, Mobil SHC Gear, Mobilith SHC, Mobil Rarus SHC 1020 ve Mobil Rarus 800 Serilerinin hepsi ulaşılması güç yağlama noktalarına erişme gereğini daha aza indirerek, tehlike riski taşıyan bakım işlemlerine daha az zaman harcanmasını sağlamak üzere birlikte çalışırlar.

Daha fazla ürün bilgisi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
Kağıt sektörü (EN)

Metaller
Metaller yağlama alanındaki en büyük güçlüklerden bazılarını barındırır. Mobil SHC yağları sürekli döküm makineleri, hadde makineleri ve vinçlerden, yüksek sıcaklıklara, ağır yüklere ve kirliliğe kadar hemen hemen her türlü durumla başa çıkabilmek için tasarlanmıştır.

Ürünler:
Mobil SHC 600
, Mobil SHC Gear, Mobilith SHC, Mobil Rarus SHC 1020, ve Mobil Rarus 800 Serileri.

Daha fazla ürün bilgisi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:
Çelik sektörü (EN)