araçlar
  • A
  • A
  • A
  • metin boyutu


Madencilik Endüstrisi kepçeli kamyonu

Mobilgrease XHP™ 320

Mine Serisi

Molibden disülfidli üstün özellikli lityum kompleksli gres
 

Mobilgrease XHP 320 Mine Serisi istisnai aşırı basınç/aşınmaya karşı performans gerektiren ve zorlu su spreyi, yüksek kayma ve yüksek sıcaklıklar koşullarında bile yerinde kalan yol dışı ve madencilik ekipmanının gerekliliklerini karşılamak üzere özellikle tasarlanmıştır. Seri kova pinleri, pivot pinleri ve ağır yüklü şasi bileşenlerinde olağanüstü performans için geliştirilmiştir.

Mobilgrease XHP 320 Mine Serisi özellikle NLGI 0 Derece gres gerektiren ağır ekipman merkezi yağlama sistemleri için uygundur ve ExxonMobil tarafından Caterpillar ve diğer üreticilerin yol dışı ve madencilik ekipmanında bulunan merkezi yağ sistemlerinde kullanımı önerilir.

 Mobilgrease XHP™ Dişli veri sayfası (EN)

 Madencilik Broşürü (EN)

Mobilgrease XHP 100 Mine, 320 Mine, 321 Mine ve 322 Mine, yenilik ve performans üstünlüğü konusunda tanınan Mobilgrease marka ürün ailesinin önde gelen üyeleridir. Mobilgrease XHP Mine Serisi, ExxonMobil formülasyon uzmanları tarafından tasarlanmış olup, dünya çapında teknik destek çalışanlarımız tarafından desteklenmektedir.

Mobilgrease XHP 100 Mine, 320 Mine, 321 Mine ve 322 Mine, olağanüstü EP / aşınma önleyici performans gerektiren ve su püskürtmesi, yüksek kayma ve yüksek sıcaklıklar gibi zorlu koşullarda bile yerinde kalan yol dışı ve madencilik ekipmanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Gresler aşağıdaki özellikleri, avantajları ve potansiyel faydaları sağlar:

ÖzelliklerAvantajlar ve Potansiyel Faydalar
Mükemmel EP ve aşınma önleyici özelliklerAğır çalışma koşullarında bile üstün ekipman koruması ve ekipman ömründe potansiyel artış
Yüksek seviyede molibdenum disülfürYüksek kayma mekanizmalarında uzatılmış yeniden yağlama aralıkları ile birlikte optimum ekipman koruması
Su ile yıkanma ve püskürtmeye karşı olağanüstü dayanımKötü çalışma ortamlarında dahi doğru yağlama ve koruma sağlar
Düşük sıcaklıkta çok iyi pompalanabilirlik ve merkezi sistem kabiliyeti (Mobilgrease XHP 100 Mine ve 320 Mine)Uzaktan uygulamalar için kilit özellik olan düşük sıcaklıkta mükemmel pompalanabilirlik ve ilk çalıştırma performansı sağlar

 

Mobilgrease XHP Mine Serisi100320321322
NLGI Sınıfı0012
Kalınlaştırıcı TipiLityum KompleksLityum KompleksLityum KompleksLityum Kompleks
Renk, GörselGri-SiyahGri-SiyahGri-SiyahGri-Siyah
Yağ Viskozitesi, ASTM D 445    
cSt @ 40º C100320320320
Damlama Noktası, ºC, ASTM D 2265230270270270

 

Mobilgrease XHP 100 Mine, 320 Mine, 321 Mine ve 322 Mine, ağır çalışma ve su püskürtmesi açısında ağır yol dışı ve madencilik uygulamaları için tavsiye edilir. Özel uygulamalar şunları içerir:

• Kepçe pimleri, pivot pimleri ve ağır yüklü şase bileşenleri
• Ağır ekipman merkezi yağlama sistemleri
• Genel amaçlı şase yağlama