Industry Expertise

Endüstriyel Yağlamada

Uzman

Günümüz dünyasında ulaşımdan inşaata her alanda fabrikasyon ürünler hayati önem taşıyor. Bu ihtiyacın karşılanması için de ağır makineler şart. Yüksek performanslı yağlar ve doğru yağlama uygulamaları, makinelerinizin en güvenilir ve performanslı şekilde çalışması için büyük öneme sahip.

Biz iki konuda da uzmanlığımızla, size yüksek performanslı yağlar tedarik eder ve makinelerinizin üretim ömrünü azamiye çıkaracak doğru yağlama uygulamaları konusunda kılavuzluk yapabiliriz.

1914 yılından bu yana dünyanın öncü ekipman üreticileriyle (orijinal ekipman üreticisi veya OEM olarak da anılmaktadır) yakın işbirliği içinde çalışarak:

  • Ekipmandaki trendleri ve yağlama ihtiyaçlarını anlarız.
  • Yağlama sistemi tasarımına ilişkin danışmanlık sunarız.
  • Sahadaki yağlama sorunlarını gidermeye yardımcı oluruz.


Mühendislerimizin, ekipman üreticileriyle yakın işbirliği halinde çalışarak elde ettiği bilgileri, yağ formüllerimize ve programlarımıza uygularız.

Derin bilgi sahibi Saha Mühendislik Hizmetleri (FES) ekibimiz, makinelerinizin güvenilirliğini ve üretkenliğini arttıran program ve uygulamaları hayata geçirirken bakım işlerini kolaylaştırarak üretiminize destek olur. Rekabet gücünüzü arttırıp şirket hedeflerinize ulaşmanıza yardım etmek için:

  • Daha uzun ekipman ömrü
  • Daha az plansız duruş
  • Daha uzun aralıklarla yağ değişimi
  • Yağ, enerji ve ekipman atığını en aza indirme konularına yardım eden.


Yağ SignumSM Analiz Programımız, yağlarınızın ve makinelerinizin durumunu inceleyen, çevrimiçi kullanılan, ileri yağ analizi hizmetidir. İleri teknoloji ürünü ve şirkete özel araçlar kullanılarak, üretici şartnamelerine ve uluslararası standartlara dayalı kullanılmış yağ analizleri yapılır ve ayrıntılı durum değerlendirmesi, uygulama uzmanlığı ile desteklenir. Signum Yağ Analizi, olağanüstü durumları ekipman arızası ve plansız duruşlardan önce tespit edip gidermenize yardımcı olur.

İşletmenize güç katmak için dünyanın yağlama uzmanıyla siz de çalışın.