Oil Pour On Gears

Endüstriyel ve özel yağlar

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak sektörünüz için doğru yağları bulun.

 

Distribütör erişim rehberi

Bölgenizdeki en yakın distribütörü bulun

Endüstriyel yağ tavsiye rehberi

Endüstriyel uygulamanız için doğru yağı bulun.

Oil Pour on Gears

Mobil™ yüz yılı aşkın süredir, müşterileri ekipman verimliliğinde yeni boyutlara taşıyan bir derinlemesine endüstriyel uzmanlık, programlar ve araçlarla, endüstriye lider yağlar sunan bir tedarikçi olarak aşılmaz bir ün kazanmıştır. Verimliliğinizi uçuşa geçirmenize nasıl yardım edeceğimizi öğrenin.

Large Ship

Denizcilik yağlarında lider bir tedarikçi olarak ExxonMobil Gemi ürünleri, dünyanın en önemli gemi filolarının motorlarını ve ekipmanlarını korumaktadır. Filonuzun çok daha etkin ve düşük maliyetle işletilmesine yardımcı olabiliriz. Nasıl yapacağımızı size gösterelim.

Plane Taking Off

Ticari ve genel Havacılık müşterileri için en yeni nesil sentetik türbin yağları, hidrolik sıvılar ve uçak gresleri sunuyoruz. Ayrıca Genel Havacılık müşterileri için bir ürün portföyü de sunuyoruz. Dünyanın bir numaralı jet yakıtı tedarikçisi olan ExxonMobil Aviation, tüm dünya çapında daima yüksek kalite ürünler ve hizmetler sağlar.

Petrochemicals

ExxonMobil Kimyasal çok çeşitli petrokimya ürünlerinin üreticisi ve dünya çapında pazarlayıcısıdır.

Technician With Beaker

Lider ekipman üreticilerinin şartnamelerine ve uluslararası standartlara dayanarak, kullanılan yağlarda kritik göstergeleri izlemek için özel olarak hazırlanmış en son teknoloji ürünü programımız, yağlarınızın ve ekipmanınızın durumunu daha iyi anlayabilmeniz için ihtiyacınız olan bilgiyi size sağlamaktadır.

Road

Dünya çapında en büyük baz yağ, balmumu, beyaz yağlar ve asfalt (bitüm) tedarikçilerinden biriyiz. Ürün kalitesine, bulunabilirliğine ve güvenilirliğine odaklanarak tedarik zinciri verimliliğini gerçekleştirmenizi ve güven içinde çalışmanızı sağlayacağız.