yakıt ekonomisi

Mobil Delvac™ yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olur

Ticari araçların  maliyetlerinin büyük bir kısmını yakıt oluşturur. Mobil Delvac sentetik motor ve dişli yağları  ve gresleri ile birlikte ya da tek başına kullanıldığında, konvansiyonel mineral yağlara kıyasla yakıt ekonomisinde tasarruf sağlama imkânına sahiptir.

Mobil Delvac sentetik yağlarının potansiyel yakıt tasarrufu ekonomisi

HGV filo operatörlerinin Mobil Delvac sentetik yağlarına geçerek (ürün seçimini OEM özelliklerinin gereksinimleri üzerinden kontrol etmek ve uygulamaya uygun bakım aralıkları belirlemek) yıllık yakıt faturalarını azaltma imkanı vardır.
 
Size en yakın Mobil Delvac ürün distribütörünü bulun >>

Mobil Delvac Güç Aktarma Sistemi Yağları, yakıt ekonomisinin iyileştirilmesine yardımcı olabilir

Volvo ve Iveco kamyonlar üzerinde yapılan bağımsız testlerde ExxonMobil'in önde gelen Mobil Delvac ticari araç yağları kullanılarak önemli yakıt ekonomisi tasarrufları sağlanmıştır.

 

Yakıt ekonomisindeki her türlü iyileşme, araç tipi, motor tipi, motorun durumu, sürüş tarzı / koşulları, daha önce kullanılan yağlar ve sıvı viskoziteleri gibi çeşitli etkenlere bağlıdır. ExxonMobil'in önde gelen sentetik ürünleri, motorda mineral 15W-40, arka aksta mineral 85W-140 ve şanzımanda mineral 80W-90 ile karşılaştırılmıştır.