Neden Mobil Delvac™

Dünyanın önde gelen Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM) ve Ticari Araç Sahibi ve Operatörlerinin Mobil Delvac’ı seçmesinin nedeni son derece basittir: ispatlanmış performansı ve lider teknolojisi. Modern dizel motorlarında uzun yağ değişim aralıkları ve yakıt tasarruf potansiyeli sağlarken motor ve emisyon sisteminin ömrünü uzatan tam sentetik, üstün performanslı, düşük ölçüde küllü bir dizel motor yağı olan Mobil Delvac 1™ LE 5W-30, kapsamlı ürün serimizin önderidir. Sentetik yağların avantajları ve Mobil Delvac’ın neden fark yarattığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Distribütör erişim
rehberi

Bölgenizdeki en yakın
distribütörü bulun

Multimedya

En son Mobil Delvac™
pazarlama materyallerini
indirebilirsiniz

yakıt tasarrufu

Yakıt, ticari araçların çalışma maliyetlerinin büyük bir kısmını oluşturur. Sentetik motor yağlarından, sentetik dişli yağlarından ve greslerden oluşan Mobil Delvac™ serisi, konvansiyonel yağlara kıyasla yakıt tasarrufu sağlama potansiyeline sahiptir.

Koruma

Mobil Delvac™ teknolojisi, ağır hizmet ekipmanlarının ömrünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

Mobil Delvac™ uzman görüşleri

Mobil Delvac, kamyon sürücü/sahipleri ve filo işletmecilerinin tercih ettiği markadır. Ürünlerimiz hakkındaki uzman görüşleri için bağlantıyı tıklayın.

Emisyonlar

Mobil Delvac™ sentetik motor yağları, modern tasarımlı, düşük emisyonlu motorların yağlanması ve korunması için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

neden sentetikler

Sentetik motor yağları, motorunuzun yıllarca optimum performansla çalışmasını sağlayacak çeşitli avantajlar sunar. Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

yağ değişim aralığı

Sentetik yağlarımız yüksek sıcaklıklarda daha uzun süre dayanır. Bu da, performansı düşüren tortu ve depozit oluşumuna ve viskozite bozukluklarına yol açabilecek termal bozunmaya karşı daha iyi direnç gösterdikleri anlamına gelir. Mobil Delvac™ sentetikleri uzun yağ değişim performansı sunarak zaman ve para tasarrufunda bulunmanızı sağlar.