Mobil Delvac ürünleri

Mobil Delvac™ ürünleri

ExxonMobil 90 yılı aşkın süredir ağır hizmet yağları konusunda uzmanlaşmıştır. Mobil Delvac, günümüzün Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM) ve Ticari Araç (CV) uzmanlarının şartnameleri karşılar ve genellikle aşar. Fabrika dolumu ve servis dolumu için dünyanın önde gelen ve en büyük ağır hizmet kamyon motoru üreticilerinin birçoğu tarafından tercih edilir. Ayrıca Mobil Delvac dünyanın pek çok önde gelen ağır vasıta üreticisi tarafında da tercih edilmektedir. Dolayısıyla, çalışma şartlarınız ne olursa olsun, aracınızın her türlü ihtiyacını karşılayacak bir yağ olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Distribütör erişim
rehberi

Bölgenizdeki en yakın
distribütörü bulun

Multimedya

En son Mobil Delvac™
pazarlama materyallerini
indirebilirsiniz

Motor yağları

Mobil Delvac™ motor yağları, ağır, orta ve hafif ticari araç uygulamalarına uygundur. Servis aralıklarının ve motor ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Arka dingil

Mobil Delvac™ yağları, en zorlu koşullar altında çalışan kamyonların şanzıman, aks ve son dişlileri için özel olarak geliştirilmiştir.

Düz ve otomatik şanzıman

Mobil™ şanzıman yağları sentetik ürünler içerir ve yüksek sıcaklıklara ve yüksek devirde aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlarken, aynı zamanda düşük sıcaklıklarda da üstün performans gösterir.

Gresler

Mobil’in yüksek performanslı gresleri oksidasyona ve rutubetlenmeye karşı birinci sınıf dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda paslanma ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar ve çok düşük sıcaklıklarda bile mükemmel akıcılık sergiler.

hidrolik direksiyon

Mobil ATF yağları, tüm çalışma koşullarında, uzun hizmet ömrü, şanzımanda etkili temizlik ve uzun ömür, rahat ve kolay vites değişimi elde etmenize yardımcı olur.