Mobil Delvac

Mobil Delvac™

Mobil Delvac, 1925 yılında piyasaya çıkışından bu yana dünyanın her yerinde kamyon motorları ve güç aktarma sistemleri için her türlü koşul altında uzun motor ömrü ve yüksek performans koruması sağlıyor.
Mobil Delvac, tarihi boyunca mükemmel yağlamanın standartlarını belirlemiştir. Mobil Delvac’ın araştırma ve teknolojik gelişmelere olan bağlılığı ve tüm dünyada bulunabilirliği, bugün dünyanın en fazla kullanılan ağır hizmet tipi motor yağlarından biri olmasını sağlamıştır.

 

Distribütör erişim
rehberi

Bölgenizdeki en yakın
distribütörü bulun

Yakıt Ekonomisi
Hesaplama Aracı

 

Mobil Delvac™
yakıt tasarrufu
yapmanıza
yardımcı olur

ürünler

Mobil Delvac serisi, yağ alanındaki 90 yılı aşan uzmanlık sayesinde, mevcut en gelişmiş Ticari Araç yağlarından biridir.  Dünya çapında milyonlarca kamyon kullanıcısının güvendiği Mobil Delvac, 300’den fazla Orijinal Ekipman Üreticisi tarafından onaylanmıştır.

neden Mobil Delvac?

Aracınız için doğru yağın hangisi olduğunu, ürün seçim aracımızı kullanarak bulun.

Tampondan tampona ürün tavsiyeleri

Aracınıza uygun interaktif ürün kılavuzu için buraya tıklayın

ürün tavsiye rehberi

Yağlama teknolojisinde öncü bir şirket olma kararlılığımız ve başarısı ispatlanmış performansımız sayesinde, kamyon sürücüleri/sahipleri ve filo işletmecileri Mobil Delvac yağlarını tercih etmektedirler.

Mobil Delvac Dostları 2011

Mobil Delvac kamyon sürücülerine yönelik “Mobil Delvac Dostu” aktiviteleri çeşitli kamyon garajlarında devam etmektedir.

bilgi deposu

En son haberlerimiz ve yaklaşan etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.