machining schematic machining schematic machining

Uygulamaya göre atölye yağları

Hassas işleme yağ çözümleri ve hizmetleri broşürü

İster bir cıvata ister bir dişli seti üretin, tesisinizin üretkenliği ve dolayısıyla kârlılığının anahtarı ekipmanınızı düzgün çalışır durumda tutmaktır. Çalışmanızı en üst seviyede tutarak daha rekabetçi olacaksınız. Bitmiş ürünü piyasaya mümkün olduğunca çabuk sürebilmek için sadece doğru yağlara değil, arkanızda bir uzman desteği olmasına da ihtiyacınız vardır.

Size işinizin her aşamasında yardım edebiliriz. Katma değerli, yüksek performanslı yağ ve metal işleme sıvıları sunmakla kalmıyor, eğitimli satış temsilcileri ve mühendisler tarafından desteklenen  analitik programlarda sağlıyoruz.  Tam ürün ve hizmet yelpazemiz makinenizi yüksek verimlilikte çalıştırmaya yardımcı olurken toplam işletim maliyetinizi azaltarak  işinizi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Mobil™ markalı ndüstriyel yağlar ürün uyumluluğu dikkate alınarak formüle edilir. Takım tezgâhındaki bu yağların arasında aktif bir ilişki olduğu için - kızak yağı seçiminiz genellikle metal işleme sıvısı ile bütünleşir – örneğin tüm metal işleme yağlarınızın birlikte çalışması size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Size böyle bir kolaylık sunabilecek olan pek fazla tedarikçi yoktur.

Global üretici onayları ve ispatlanmış saha performansı.
Piyasaya sürülmeden önce detaylı testlerden geçirilen Mobil markalı Endüstriyel yağları yaygın üretici onaylarıyla desteklenir. Örneğin, Mobil Vactra™ Serisi sürtünme kontrolü ve soğutucu uyumluluk özellikleri sayesinde işlemede daima mükemmel bir performans göstermesi ile sektör çapında kabul görmektedir.

İhtiyacınız olan uygun desteği sağlamak.
Güvenilir hizmetlerimiz asla yalnız olmadığınız anlamına gelir:*

ExxonMobil Teknik Destek — Teknik uzman ekibimizin telefonla veya internet üzerinden ulaşabileceğiniz, tesisiniz için rehberlik ve tavsiyeler sunan pratik desteği.

Eğitimli Distribütör Satış Temsilcileri — Tesisinizin üretkenliğini arttırmaya yardımcı olmak üzere yağ seçimi konusunda çalışma yerinde rehberlik.

Saha Mühendisliği Hizmetleri (FES) — Yerinde yağlama uygulamaları, yağ performansının optimize edilmesi ve ekipman sorun giderme hakkında profesyonel tavsiyeler; ayrıca makinelerinizi daha uzun bir süre boyunca ve daha verimli bir şekilde çalıştırabilmeniz için sistem denetimleri ve proaktif izleme.

Son Teknoloji Ürünü SignumSM Yağ Analizi programı — Ekipman ömrünü ve güvenilirliğini arttırmak ve bakım maliyetlerini düşürmek için yağ ve ekipman durumunu izler. Kullanılmış yağda kritik göstergeleri değerlendirmek üzere özellikle talaşlı imalat endüstrisi için hazırlanmış olan program şirketinizin yağ ve ekipman durumunuzu daha iyi anlamanız için gerekli bilgiyi sağlar.

Hassas işleme işinizin üretkenliğini optimize etmeye yardımcı olmak üzere önde gelen Mobil markalı Endüstriyel yağlara ve benzersiz endüstri deneyimine güvenin.

*Bölgenizde bulunabilirliği açısından yerel ExxonMobil satış temsilcinize başvurun.

Uygulamaya göre atölye yağları

bir atölyeyi keşfedin

Operasyonunuzu korumaya nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin
 

Hassas işleme yağ çözümleri ve hizmetleri broşürü

makine broşürü (EN)

Atölyenizin nasıl tıkır tıkır çalışmasına yardımcı olabileceğimizi öğrenin