coal schematic coal schematic coal power plant

Güç santrali verimliliğini eşi görülmemiş düzeylere

çıkarın

Kömür yakıtlı termik santraller için ispatlanmış performans

Mobil™ markalı endüstriyel yağlar kömür yakıtlı termik santralinizin üretkenlik potansiyelini  geliştirilmiş güvenilirlik ve hizmet süresi ile arttırmaya yardımcı olabilir. İster buhar türbinleri, ister kömür kırıcı dişli kutuları ister kurum  üfleyici olsun, ekipmanınızdan en verimli şekilde yararlanmanızı sağlamaya yardımcı olmak için formüle edilmişlerdir.

100 yılı aşkın endüstri deneyimi ve yağlama uzmanlığıyla desteklenen, elektrik santralleri için Mobil markalı endüstriyel yağları yüksek sıcaklık, ağır yük ve yüksek ölçüde kirlilik gibi çok zorlu koşullarda kömürle çalışan termik santrallerinizin üstün performansla çalışmasına yardım edecek şekilde tasarlanmıştır.*

Kapsamlı üretici onayı ve ispatlanmış saha performansı.
Üretime geçilmeden önce detaylı testlerden geçirilen Mobil markalı endüstriyel yağları ve gresleri ekipman üreticilerinin onaylarıyla desteklenir. Örneğin, üstün kaliteli sentetik sirkülasyon ve dişli yağlarımız olan Mobil SHC™ 600 Serisi, oçalışma sıcaklığını ve aşınmayı düşürmeye yardım eden ve yağ değişimi aralığını uzatan performansını onaylayan 1.000'i aşkın önde gelen ekipman üreticisi tarafından önerilmektedir.  En iyi sentetik yağlarımız hakkında daha fazla bilgi için Mobil SHC™ kısmımızı ziyaret edin.

Türbin İşletime Alma Programımız** işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.
Bu yenilikçi hizmet, yağlama sisteminizi ve yağınızı kurulum veya yenileme sonrasında zamanında başlama ve güvenilir bir çalışmaya hazırlamaya yardımcı olur. Ekipman üretici gereksinimlerini karşılamanız ve yeni kurulumunuzda kapsamlı bir yağlama programı uygulamanız için size ürün önerileri, yağlama sistemi, yağ hazırlığı ve işletim sonrası yağlamaya yönelik ek hizmetler sunabiliriz.

Standart belirleyen ürünler ve hizmetler için Mobil endüstriyel yağlarının arkasındaki ekibe katılın ve kömür ateşli yakıtlı termik santralinizin üretkenliğini arttırmak için lider yağlarımızdan ve eşsiz endüstriyel uzmanlığımızdan faydalanın.

* Ekipman ve çalıştırma koşulları farklılık gösterdiğinden lütfen tercih edilen yağlama önerileri için ekipman üreticisi el kitabına başvurun.
**Bölgenizde bulunabilirliği açısından yerel ExxonMobil satış temsilcinize başvurun.

Uygulamaya göre kömür yakıtlı termik santral yağları

kömür santrali keşfetmek

Biz ekipman korunmasına yardımcı olabileceğini öğrenin

Kömür yakıtlı termik santral verimliliği deneyimi broşürü

kömür broşür

Biz verimliliği kaldırabilir yollar keşfedin

Kömür yakıtlı termik santral şeması

kömür şematik

Sizin kömür santrali sorunsuz çalışmasını sağlamak

Mobil DTE 700 serisi türbin yağı kömür endüstrisinde buhar türbineleri için

Mobil DTE™ 700 Bilgi Formu

Bizim yüksek performanslı türbin yağı sizin için neler yapabileceğinizi öğrenin

Mobil DTE 800 serisi türbin yağı kömür endüstrisinde için gaz  türbinleri için

Mobil DTE™ 800 Bilgi Formu

Gaz ve buhar türbinleri için maksimum koruma