1


Daha fazla ÿretkenliği ortaya çıkarın 

ExxonMobil dÿnyadaki başarılı şirketlerin önemli ölçÿde tasarruf yapmasına ve verimli yağlama sayesinde daha fazla verimliliğin, artırılmış ekipman performansının ve azalan gÿç tÿketiminin faydalarını hayata geçirmesine yardımcı olduğumuz için geçmişimizle gurur duyuyor. Sadece makineleriniz için standart belirleyen yağları ÿretmekle kalmıyor, sizleri desteklemek için rakipsiz sektör deneyimi, programlar ve araçlar da sunuyoruz.

Bilgili Saha Mÿhendisliği Hizmetleri (FES) ekibimiz, çalışmaları geliştirecek ve bakım faaliyetlerini kolaylaştıracak uygulamaları hayata geçirerek çalışmanızı desteklerken, SignumSM Yağ Analizi Programımız, yağlarınızın ve ekipmanınızın durumunu daha iyi anlayabilmeniz için ihtiyacınız olan bilgiyi size sağlayan son teknoloji ÿrÿnÿ çevrimiçi bir araçtır.

Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, enerji verimliliği sağlayan yağlarımızdaki sÿrekli gelişmede bir sonraki adımı temsil ediyor. Bu seri, yeni nesil yÿksek basınçlı endÿstriyel ve hareketli ekipmanların yağlama ihtiyaçlarına daha iyi hitap edecek şekilde geliştirildi. Devrim niteliğindeki bu ÿrÿne bir onay da, birçok önde gelen global OEM firmasının, ÿrÿnÿn ÿstÿn performans profilini takdir ederek bakım kılavuzlarında sık sık öncelikli tercihleri olarak belirtmeleri olmuştur.

Denizcilik, inşaat, plastik, kağıt hamuru ve kağıt, çelik, genel imalat ya da çimento endÿstrisi gibi hangi sektörde olursanız olun, Mobil DTE 10 Excel Serisi, enerji verimliliğinde artan talebi karşılamanıza yardımcı olurken, enerji harcamalarınızı azaltmanızı ve makine ÿretkenliğini artırmanızı da sağlayabilir.

Aşağıdaki görsellerden birine tıklayarak ÿretkenliği artırma konusunda daha fazla bilgi edinin ve sektörÿnÿze yönelik çözÿmlere ulaşın.

Untitled-1

bir mandiraya bakin plastik tesisini inceleyin atölye inceleyin bir firini ziyaret edin yol disi Uygulamalar denizcilik

* Enerji verimliliği ExxonMobil’in standart hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında sadece yağ performansıyla ilişkilidir. Kullanılan teknoloji standart hidrolik uygulamalarda test edildiğinde Mobil DTE™ 20 Serisi ile karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinde yÿzde 6'ya kadar artışı mÿmkÿn kılar. Bu ÿrÿn için enerji verimliliği iddiası geçerli endÿstri standartları ve protokolleriyle uyumlu olarak kontrollÿ laboratuar ortamında yapılan yağ kullanımı test sonuçlarını temel alır. Fiili sonuçlar çalışma koşullarına göre değişecektir. Daha fazla bilgi için lÿtfen ExxonMobil Teknik Yardım Masasıyla irtibat kurun.