plastics schematic plastics schematic plastics plant

Plastik üretimine üretkenlik enjekte edin

Plastik üretim endüstrisi için çözümler ve hizmetler

Plastik bugünün dünyasında vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Ve bir plastik parça üreticisi olarak, her bir ürünün kaliteli üretilmesi gerektiği için ekipmanınıza güvenmeniz gerekir. Parçalarınız ister büyük, standart miktarlarda, ister kısa vadeli özel mallar şeklinde üretilsin, ekipman gereksinimlerine göre tasarlanmış, operasyonunuzu verimli bir şekilde çalıştırarak rekabetçi kalabilmenize yardımcı olan bir yağ teknolojisi geliştirdik.

Tesisinizdeki tüm makineler için, endüstri lideri hidrolik yağlar da dahil tam bir katma değerli plastik üretimi yağları yelpazesi sunmakla kalmıyor; aynı zamanda size ayrıca eğitimli satış temsilcileri ve mühendisler tarafından desteklenen çeşitli analitik programlar da sunuyoruz. Mobil™ markalı endüstriyel yağlar ve destek programlarımız plastik işinizi üretken durumda tutmaya yardımcı olurken toplam işletim maliyetinizi düşürmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Global üretici onayları ve ispatlanmış saha performansı.
Piyasaya sürülmeden önce detaylı testlerden geçirilen Mobil markalı endüstriyel yağları yaygın ekipman üreticisi onaylarıyla desteklenir. Örneğin Mobil DTE™ 20 Serisi, sistemi temiz tutma ve uzun ömürlü performansı ile sektör çapında tanınmış ve kabul görmüş; uzun yağ ömrü sayesinde müşterilerin önemli tasarruflar yapmasına yardımcı olmuştur.

Hidrolik yağlar dışında Mobil endüstriyel yağlar serisi gelişmiş teknoloji dişli ve kompresör yağları, metal işleri yağları ve gresleri içerir  Plastik üretimi için olağanüstü ürün serimiz arasında şunlar vardır*:

Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, hidrolik sistemler için çığır açıcı performans
Mobil DTE™ 20 Serisi, hidrolik sistemler için ispatlanmış performans
Mobilith SHC™ Serisi, zorlu uygulamalar için sentetik gresler
Mobil Rarus SHC™ 1020 Serisi,  hava kompresörleri için sentetik yağlar
Mobil SHC™ 600 Serisi,  kritik uygulamalar için sentetik sirkülasyon ve dişli yağları
Mobilgear SHC™ XMP Serisi, dişliler için yüksek performanslı sentetik yağ
Mobil Polyrex™ EM, elektrik motoru yatakları için üstün gres
Mobil™ Metal Removal & EDM Fluids, kalıp yapma işlemleri için
Mobil SHC Cibus™ 46, gıda sınıfı makine yağları

* Ekipman ve çalıştırma koşulları farklılık gösterdiğinden lütfen tercih edilen yağlama önerileri için ekipman üreticisi el kitabına başvurun.

Gereksinim duyduğunuz desteği sağlar.
Güvenilir hizmetlerimiz asla yalnız olmadığınız anlamına gelir:**

Mobil Teknik Destek — Teknik uzman ekibimizin telefonla veya internet üzerinden ulaşabileceğiniz, tesisini için rehberlik ve tavsiyeler sunarak yardımcı olabilecek pratik desteği.

Eğitimli Distribütör Satış Temsilcileri — Tesisinizin üretkenliğini arttırmanıza yardım etmek için işyerinizde sunulan plastik üretimi yağ seçimi rehberlik hizmeti.

Saha Mühendisliği Hizmetleri (FES) — Yerinde yağlama uygulamaları, yağ performansının optimize edilmesi ve ekipman sorun giderme hakkında profesyonel tavsiyeler ve ayrıca ek olarak, makinelerinizi daha uzun bir süre boyunca ve daha verimli bir şekilde çalıştırabilmenize yardımcı olabilecek sistem denetimleri ve proaktif izleme.

Son Teknoloji Ürünü SignumSM Yağ Analizi programı — Ekipman ömrünü ve güvenilirliğini arttırmak ve bakım maliyetlerini düşürmek için plastik üretimi yağ ve ekipmanı durumunu izler. Kullanılmış yağdaki önemli göstergeleri ölçmek amacıyla plastik endüstrisi için özel olarak tasarlanmış olan program, şirketinizin yağ ve ekipman durumunu daha iyi anlayabilmek için ihtiyacınız olan bilgiyi size sağlar.

Lider Mobil markalı endüstriyel yağları ve aşılmaz endüstriyel uzmanlığımızın sizin hassas işleme gerektiren plastik üretimi işinizde üretkenliği optimize etmede sağlayacağı yardıma güvenin.

**Bölgenizde bulunabilirliği açısından yerel ExxonMobil satış temsilcinize başvurun.

Uygulamaya göre plastik endüstrisi tesisi yağları

bir plastik tesisiniz keşfedin

Makinelerinizin nasıl düzgün çalışmasına yardımcı olabileceğimizi öğrenin

Plastik endüstrisi yağ çözümleri ve hizmetleri broşürü

plastik broşürü

Plastik işleminize nasıl üretkenlik enjekte edebileceğimizi öğrenin

Mobil DTE 10 Excel serisi hidrolik yağ bilgi formu, hidrolik sistemler için

Mobil DTE 10 Excel™ bilgi formu

Hidrolik yağlarda yeni bir standart