explore a bakery plant explore a bakery plant bakery plant

Unlu Mamulleri İşleme

Unlu mamul endüstrisinde, gresler, hidrolik ve kompresör yağları, dişli ve zincir yağları ve ısı transfer yağları gibi çeşitli yağların kullanılması gerekir. Ekipmanlar çok uzun süre ve zorlu koşullar altında, yüksek sıcaklık ve basınç değerlerine dayanarak çalıştırılır. Hizmet dışı kalma süresi çok maliyetlidir. Bu nedenle, unlu mamulleri işlemede kullanılan yağların, unlu mamuller ekipmanının daha uzun süre sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamada ve bu zorlu koşullar altında bile aşınma, bozunma ve gereksiz onarımları önlemede etkili olması gerekir.

Mobil SHC Cibus™ Serisi yağlar, Mobilgrease™ FM Serisi gresler ve Mobil SHC Polyrex™ gresler, ısıya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Doğal olarak yüksek viskozite indeksi sayesinde, bu Mobil™ marka gıda makineleri ürünleri, viskozitelerini yüksek sıcaklıklarda bile koruyarak, metal yüzeylerin korunmasına ve sürtünmenin azaltılmasına yardımcı olacak daha dayanıklı bir yağ filmi sağlarlar. Yüksek sıcaklıklarda düşük uçuculuk özelliği tüketimi azaltarak yağın kullanım ömrünü geleneksel mineral yağ ürünleriyle karşılaştırıldığında uzatabilir. Yapıları gereği termal ve oksidasyon dayanımına karşı sahip oldukları direnç, yağ ömrünü uzatarak bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir.

Bu aşırı sıcaklık koşullarında yağlama üretkenliği sağlama amacıyla üretilen renksiz Mobil SHC Cibus Serisi yağlar, kritik ekipmanlarınızda üstün yağlama sağlama kapasitesine sahiptir. NSF H1 tescillidir, ISO 21469 sertifikalı tesislerde üretilir ve Helal ve Kosher gıda hazırlama için uygundur; işleme hatlarında maksimum esneklik sunar. İster ekmek, ister hamur işi ister kurabiye üretiminde uzmanlaşmış olun, bu yüksek performanslı yağlar, Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) risk yönetimi yağlama planınıza uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Unlu mamuller endüstrisi şematik diyagramını keşfedin  

bir unlu mamul imalathanesini keşfedin

Unlu mamuller tesisinin üretkenliğini arttırmanın yollarını öğrenin

Unlu mamuller üretim tesisi

unlu mamuller broşürü (EN)

Unlu mamuller işleme tesisinizi nasıl en iyi durumda tutacağınızı öğrenin

Pişmiş gıda makineleri yağları broşürü

gıda makineleri yağları broşürü (EN)

Tüketiciniz ve işinize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin

Mobil SHC Cibus Serisi yağları bilgi formu, unlu mamuller gıda işleme endüstrisi için

Mobil SHC Cibus™ Serisi bilgi formu

Gıda makinelerini korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış yağları keşfedin

Mobilgrease FM serisi yağları bilgi formu, unlu mamuller, gıda ve içecek endüstrisi için

Mobilgrease™ FM Serisi bilgi formu

Greslerimizin gıda makinelerinin nasıl yüksek performansa ulaşmalarına
yardımcı olduğunu öğrenin

Gıda makineleri yağları seçme kılavuzu

gıda makineleri yağları seçme kılavuzu (EN)

Hangi ürünlerin gerekliliklerinizi karşıladığını öğrenin