Mobil markalı endüstriyel yağlar hakkında

Mobil™ markalı endüstriyel

yağlar hakkında

Mobil markalı endüstriyel yağlar ile üretkenliği uçurun

Dünya çapında endüstri deneyimiyle desteklenen yüksek performanslı yağlar.

On yıllardır müşterilere yeni ekipman üretkenliği seviyeleri getirmeye yardımcı olmak üzere önde gelen yağlar ve derinlemesine endüstri deneyimi konularında iyi tanınır hale geldik.

Oldukça deneyimli mühendislerimiz, ekipman trendleri ve yağlama gereksinimleri hakkında lider ekipman üreticileriyle beraber çalışırlar. Bu bilgiler araştırmacı kimyagerlerimiz ve yağ formülü geliştiricilerimize en zorlu uygulamalardan bazıları için etkin, en son teknolojiye sahip yağlar konusunda yön göstermeye yardımcı olur.

Saha Mühendisliği Hizmetleri (FES) takımımız size yerinde yağlama uygulamaları, doğru yağ seçimi, ekipman sorun giderme ve ekipmanınızın daha uzun süre çalışmasını sağlayabilecek diğer yağlama hizmetleri üzerine tavsiye verir.

ExxonMobil Yakıtları ve Yağları (F&L) bölümünün bir parçası olarak Mobil markalı endüstriyel yağlar ekibi günümüzün global pazarında yenilikçi yağ ve özel ürünler ve sürdürülebilirlikle ilgili faydaları desteklemeye yardımcı olan hizmetlerle sürdürülebilirlik taahhüdünü paylaşır.

ExxonMobil'in sürdürülebilirlik taahhüdü hakkında daha fazla bilgi.